La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1493 Culés

0

Ma ktoś z Was Konto Proste Zasady w Getin Bank? chce założyć sobie dodatkowe konto na które nie będą wpływały stałe środki pieniężne. Zależy mi wiec aby opłaty za:
-prowadzenie konta było za 0 zł
- opłata za kartę 0 zł
- wypłaty ze wszystkich bankomatów w Polsce 0 zł
W większości banków aby spełnić te warunki trzeba albo mieć spore wpływy na konto(Millenium) albo sporo wydawać(ING). Tymczasem w Getin Bank wystarczy jedna transakcja kartą w miesiącu.

Chodzi mi po prostu o opinie o tym koncie(głównie bankowość elektroniczna), wszelkie opłaty wiem ile wynoszą. Chciałbym aby korzystanie ze strony banku do przelewów było komfortowe i bezpieczne. Zastanawiałem się jeszcze nad Inteligo i NestBank. Tam też warunki aby było 0 zł są dosyć łatwe do spełnienia, albo w ogóle ich nie ma(NestBank). A może polecicie jakiś inny bank pasujący do opisu? Z góry dzięki za odpowiedzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?