La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1808 Culés

1

Moi drodzy, czy dostanie biletu na mecz Barcelony w normalnej cenie stanowi jakiś problem? Trzeba dużo wcześniej kupowac? Normalny mecz ligowy.

1

@szymonekk Normalna cena? Co to znaczy? Bo dla mnie może być zupełnie inna, niż dla Ciebie.

0

@szymonekk Oprócz El Clasico z Realem nie ma problemu z kupnem biletów. Polecam przejrzeć: http://dobarcelony.pl/11-krok-po-kroku-jak-kupic-bilet-na-mecz-fc-barcelony.html

0

@szymonekk Bez problemu można kupić na oficjalnej stronie Barcy, no i na miejscu również - nie uważam żeby był komplet widzów poza ekipami z czołówki.

0

@Konradomoreno O to mi chodziło. Dzięki. :)
No tak nie więcej, niż 60 ojro? :)

0

@szymonekk No myślę, że w tych granicach. Wiadomo że im niżej tym bilet droższy dobry widok jest z Goal 2, cena około 80, 90 €. Teraz z zakupem na stronie nie ma problemu, zajmuje to jakieś 5 - 10 minut. Jedynie zmienili to że na 48 h przed meczem wysyłają bilety na maila z dokładnym miejscem przydzielonym na stadionie:)

« Powrót do wszystkich komentarzy