La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1450 Culés

6

Dlaczego my praktycznie zawsze mamy kryzys w najważniejszej części sezonu (luty-marzec, ewentualnie kwiecień)? Ostatnia dobra końcówka to pierwszy sezon Lucho, kiedy wygraliśmy LM, wtedy kryzys był listopad-grudzien, a później fizycznie wszystko wyglądało perfekcyjnie. Czy ludzie od przygotowania fizycznego nie widzą że rok w rok jesteśmy 'ociezali' w tym samym momencie sezonu? Odpadnięcie z Roma, przegrane ligi, męki z Atletico, Juve, PSG czy kiedyś Bayernem - to wszystko praktycznie w tej samej części sezonu...

1

@Kubix93 Jeszcze jest 1-1.5 miesiąca do "najważniejszej" części sezonu, lepiej teraz niż znowu odpaść w 1/4 choć jedno drugiego nie wyklucza

0

@Kubix93 Bo gramy Non stop tymi samymi zawodnikami. I jak wchodzimy w ta fazę to jedni są zajechani a drudzy przez brak minut totalnie nie w formie. Pierwszy skład wyglada słabo a na ławce brak zbytnio alternatyw bo nie wiadomo czy Ci zawodnicy są w stanie coś wnieść skoro nie grają

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?