La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

konto usunięte

30

Nie rozumiem paniki odnosnie zwyciestwa w LL. Przecież wielu z was nasmiewało się z RM jeszcze chwile temu a teraz sraczka. Jesli EV znow naszych zajedzie w tym miesiacu to LM odpadnie i wtedy cala para na LL, bo w PK roznie moze byc. W kazdym badz razie niektorzy tutaj i tak sie niczego nie naucza i za rok bedzie ta sama melodia, my najlepsi, tamci najgorsi a w polowie lutego panika. Pokora to slowo klucz.

konto usunięte

1

@damiano996 Ty prowadzisz od wczoraj jakieś moralizatorskie gadki? Przecież to smieszne się robi.

1

@damiano996 Pokora - jedna z najważniejszych cech czy to w sporcie, czy w codziennym życiu.

konto usunięte

0

@MarioVeB! nie bardzo mialem na mysli to co napisales, twoja opinia, tylko jak tak patrze na gre i ludzi o ktorych napisalem to co roku to samo, najpierw podnieta a pod koniec sezonu sraczka. Tez czekam na zwyciestwo w LM jak wielu, ale nie nasmiewam sie z RM czy innych bo nie liczy sie jak kto zaczyna tylko jak konczy. Mam nadzieje ze my skonczymy dobrze, choc pisalem kiedys ze nie z tym trenerem. Po prostu w to nie wierze i to jest Moja opinia. Czy ci sie podoba czy nie. Poczekajmy do konca sezonu.Pozdro

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?