La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

5

"Iwona Łobejko nie jest już dyrektorką Szpitala św. Barbary w Sosnowcu. Zarząd
wojwództwa odwołał ją ze stanowiska. Posady stracili też dyrektorzy Szpitala Najświętszej Maryi Panny na Parkitce w Częstochowie oraz Wojewódzkiego Szpitala Specjalistycznego w Jastrzębiu-Zdroju.

Zaledwie dwa tygodnie po objęciu stanowiska dr Alicja Cegłowska, p.o. dyrektor Szpitala św. Barbary w Sosnowcu, postanowiła pozbyć się ośmiu specjalistów z dopiero co otwartego oddziału diabetologii z pododdziałem stopy cukrzycowej, jedynego takiego w województwie. - Na tej decyzji bardzo ucierpią chorzy na cukrzycę - mówi prof. Krzysztof Strojek, konsultant krajowy w dziedzinie diabetologii."

Dobra zmiana. Tfu. Akurat miałem trochę do czynienia z tym szpitalem w Sosnowcu i dyrektorka, która była 10 lat (!) to całkiem w porządku osobą. Ale jak widać "komuś" to przestało pasować i Ją odwołali. Na Jej miejsce przyszła baba, która zwalnia wiele świetnych lekarzy i specjalistów. Dziki i chory kraj.

0

@macio_944 Nie dziki, chory kraj a zdrajcy, którzy sprzedali, sprzedają i będą wyprzedawać wszystko co dobre, łącznie z ludźmi. Zdrajcy dla których Polacy służą do robienia pieniędzy, za które zresztą nas nękają...

Ci zdrajcy to nie Polacy a tylko ubrani w polskie nazwiska potwory...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?