La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1067 Culés

konto usunięte

0

Abstrahując od tego, że Busquets jest niekwestionowaną legendą Barcelony, to uważam, że w tym momencie zdecydowanie powinien usiąść na ławce. Jest w średniej formie (słabe mecze przeplata lepszymi, co nie znaczy, że dobrymi) a do tego, niemalże co mecz "popisuje się" symulowaniem. O ile kiedyś faktycznie można było wypominać mu "tylko" tę słynną od lat symulkę, to teraz robi to notorycznie. Jakieś dwa sezony temu był dla mnie drugim zawodnikiem (zaraz po Messim), bez którego nie potrafiłem wyobrazić sobie Barcy, a teraz ciężko się na niego patrzy. Jest to smutne, ale nie należy kierować się tylko zasługami i sentymentem, bo nie tędy droga. Tylko kto w jego miejsce?

0

@BaroPodertos Obecnie nie zasługuje na pierwszy skład i nie ma co się czarować, 100 razy wole w składzie Vidala, któremu się chce, biega, walczy, gryzie trawę.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?