- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1403 Culés
Gorące dyskusje
Roobo
6
Jest to niebywały skandal , jeśli to prawda.SAFE miało być projektem który pozwoli nam się... » Czytaj dalej
46 odpowiedzi
pt9
7
Dlaczego ludzie sami sobie to robią i stawiają taką betonozę jednocześnie zakrywając sobie... » Czytaj dalej
30 odpowiedzi
kocuur
10
Zazdroszczę emerytom i rencistom przez najbliższy czas. Oni mogą obejrzeć wszystkie mecze na... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1403 Culés
1
https://noizz.pl/sneakersy/nike-air-max-270-i-720-obrazaja-muzulmanow-powstala-petycja/zywzqw4
XD - jedyna słuszna reakcja.
0
@Barwindg Ja mam takie pytanie. Ale kogo?
0
@Barwindg Te 7.5tys. osób nadaje się do tarcia chrzanu.
0
@szymonekk A niby nie?
1
@Barwindg Jak zachęcić ludzi do wpisywania się na listę największych debili świata? Stworzyć tego typu petycję. Ten kto to wymyślił jest geniuszem! :D
0
@Barwindg Hmm to w takim układzie są też nike air max co mają napis cr7, czy to obraża Cristiano?
0
@Barwindg O co tu chodzi? Panie ja nic nie rozumiem, napis Airmax ma być obraźliwe?
0
@Barwindg Mogę się założyć, że z tych kilku tysięcy osób petycję podpisało 10 muzułmanów i 7.49 tysiąca głupiutkich, zmanierowanych młokosów z kolorowymi włosami.