- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1249 Culés
Gorące dyskusje
Verore
1
Co sądzicie o pomyśle, w którym piłkarze i kluby piłkarskie przeznaczaliby obligatoryjnie 5... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
jacobFCB
1
"Piję wodę, bo to dla mnie dobre"
15 odpowiedzi
Verore
1
Mocne jak na typa który wpychał ludziom palce w oko xdhttps://x.com/WeszloCom/status/2062874123815... » Czytaj dalej
16 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1249 Culés
25
"Jeśli nie przyjdziesz do Barçy, spotka cię to samo co Thiago czy Neymara" - ostrzegała de Jonga Barcelona. Po pierwsze prawda, po drugie pewnie mocno wpłynęło na decyzję Fernkiego
0
@IronSanHybrid A co takiego spotkało Thiago xD
8
@IronSanHybrid A co spotkało Thiago? xD to raczej De Jong mógłby zapytać "a co jeśli potraktujecie mnie tak jak Alcantare?"
4
@IronSanHybrid Jak zawodnik usłyszał, że jak nie przejdzie do Barcelony to spotka to to samo co Thiago to powinien iść jak najdalej od Blaugrany. Thiago, zawodnik, który miał zastąpić ideologicznie i jakościowo Xaviego zostaje sprzedany za bezcen, bo klub nie ogarnął że brakuje dwóch meczy do rozegrania i zwiększenia klauzuli odejścia. Dodatkowo, w klubie traktowany po macoszemu. Nawet jak Xavi gubił formę czy był kontuzjowany to nie grał Thiago. Jeśli taki argument został użyty i padło tan nazwisko Thiago to dziwię się, że wybrał Barcelonę
21
@snoopdegie No Thiago Silva też raczej swego czasu utkną w PSG.
4
@Kidd Wątpię, że chodziło o naszego Thiago, a raczej na pewno nie o niego :)
0
@IronSanHybrid No raczej nie Thiago Silva a Verratti. I jak już piszesz nazwiska to pisz w pełni.
0
@IronSanHybrid to mógł powiedzieć że jeśli zależy mu na pieniądzach to spotka go to samo co Thiago silve czy neymara
0
@IronSanHybrid Dla mnie zestawienie Thiago i Neymara w jednym zdaniu, jasno odnosi się do zawodników (byłych) Barcelony. Jeśli faktycznie chodziło o T. Silvę to dziwi tym bardziej ten komentarz. Silva nigdy nie powiedział, że chce odejść z PSG. Dał tylko jasny komunikat, że jedyny klub w Europie, do którego może przejść to AC Milan. Pod warunkiem, że ten będzie grał o trofea.
0
@takisobiektos To był cytat to jak mogę zmieniać ? LoL
0
@IronSanHybrid To kolejna sprawa gdzie jest źródło?
0
@takisobiektos Jakbyś czytał dzisiejszy przegląd prasy to byś wiedział.... BTW tam jest cudzysłów xDD więc raczej można było się zorientować, że to cytat.