La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1276 Culés

konto usunięte

1

Ale jaja z transferem Pulisica

Bayern był mocno zdeterminowany na transfer Puliego, ale zamiast oferty pieniężnej dyrektor Bayernu chciał nakłonić............. filmikiem XD

Ale Pulisić od razu odrzucił propozycję i wahał się pomiędzy Totkami a Chelsea, ostatecznie wybrał Chelsea,

Bayern ostro pikuje w dół jeśli chodzi o transfery

2

@Chwytliwy No niedawno się przekonali jak to jest nie kupować młodych graczy i mieć postarzały zespół, teraz trochę wrócili z formą ale będzie coraz gorzej jeżeli nie zmienią polityki.

konto usunięte

0

@kuz ale to na chwilę , na początku sezonu też tak było, a potem? Już wiemy co było to potem, czyli łomotu od werderu,gladbach i bvb gdzie tam może z 6 do 2 powinno się zakończyć, dodam że w wiosnę Bayern zawsze ma mniejszą zdobycz punktową a Borussia lepszą, i dodam kadrę która jest stara i tyle, i kontuzje po raz kolejny, no cóż, dobrze im tak

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?