La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

1

Obejrzałem właśnie Prison Break Sequel. Mam sentyment do tej serii. W czasach kiedy się go oglądało nie było aż tylu dobrych seriali, a i nie było takiego czegoś jak Netflix czy HBO GO więc się oglądało to co telewizja nam serwowała. Pierwsze 2 sezony były świetne, 3 i 4 już gorsze, ale całość to było takie 8/10.

Wracając do kontynuacji(UWAGA SPOILERY) zastanawiałem się jak można wymazać Scofielda. Gość którego znała cała Ameryka, który był na okładce każdej z gazet jako uciekinier nie może zostać ot tak wymazany. Zresztą w pierwszej serii FIRMA to była tajemnicza organizacja posiadająca wielu agentów, a tu mamy jakiegoś Posejdona i dwóch agentów. Burrows i Scofield mają takie doświadczenie w walce z Firmą, że wykiwanie Posejdona to powinien być pikuś, a tymczasem ten sprawia, że Michael ucieka i porzuca rodzinę. Nie pasuje mi to do Scofielda z poprzedniej serii.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?