La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1608 Culés

21

Owsiak wraca do dyrygowania WOŚP!

konto usunięte

5

@masa11 Narobił szumu i wrócił

konto usunięte

4

@QAZ co ty za głupoty opowiadasz?

4

@MarioVeB! XDD ty umiesz napisać coś innego?

konto usunięte

0

@MarioVeB! Trochę śmieszne że ogłasza odejście a po kilku dniach wraca. Powinien to od razu przemyśleć

konto usunięte

7

@QAZ Odrazu Czyli co po tym jak spotkała go nagonka po śmierci Pawła? Ciekawe co ty byś zrobił. Przecież takie wydarzenie wpływa na człowieka tym bardziej jak jest z nim związany.
Zresztą polecam obejrzeć co mówił Jurek

0

@skubi99 Za dużo wymagasz. ;-)

konto usunięte

0

@MarioVeB! Ale nie musiał podjąć decyzji od razu. Mógł się i tydzień zastanawiać i dopiero ogłosić

konto usunięte

5

@QAZ Łatwo to ocenić patrząc na to z boku. Powiedział to pewnie pod wpływem emocji i fali hejtu jaka się na niego wylała.

2

@QAZ No i co teraz należy mu się za to hejt opluwanie bo nie rozumiem?

konto usunięte

2

@masa11 W Polsce wymówki i powody do hejtowania zawsze się znajdą. Ech, gdyby tylko można było tym silniki napędzać...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?