La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1148 Culés

0

Myślicie że Piątek poradziłby sobie w lidze hiszpańskiej? Niekoniecznie w Realu, mówię tu o Valencii, Villarealu czy Leganes ktore zawodzą w ofensywie i przydałby im się jakiś powiew świeżości w ataku.

0

@Bovciek Ja bym go widział właśnie w Valencii

1

@Bovciek Tych ekip nie stać raczej na niego

1

@Bovciek Przechodząc do Villarealu czy Leganes nie zrobiłby żadnego kroku w przód w swojej karierze.

2

@DonAndresFCB Czy ja wiem, Villareal niewątpliwie jest w dołku, ale pamiętajmy o ich poprzednich sezonach, myślę że Piątek byłby pierwszym krokiem w odbiciu się od dna, bo tam przede wszystkim brakuje regularnego napastnika, nawet jeśli jakiś niedzielny kibic piłki słyszy „Villareal” to myślę że mówi mu to sporo więcej niż Genoa.

0

@Bovciek Piątek obecnie to koszt około 40 mln euro, to nie liga angielska, takie kluby z Hiszpanii nie stać na takie transfery.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?