La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1702 Culés

12

Marc Bartra: "Powiedziałem Viniciusowi, aby aż tak bardzo się nie kładł, a ten trzy razy nazywał mnie s******* ("filho de puta", po portugalsku:). Vinicius musi się jeszcze sporo nauczyć".

Źródło: https://x.com/J_Krecidlo/status/1084584437780754432

12

@Deraxium Jak się nie ma w sobie klasy to tak teraz jak i za 10 lat będzie wychodził z niego cham na boisku. Automatycznie.

5

@MesQueUnClub_87 Tacy trafiają do Realu

Komentarz usunięty przez użytkownika

konto usunięte

0

@Deraxium Szkoda ze Garethowi nie powiedzial by tak szybko nie biegl.

konto usunięte

6

@AboveYou I tak by nie zrozumiał bo podczas swojego pobytu w Hiszpanii ponoć na tą chwilę nauczył się tylko witać

konto usunięte

0

@ksobi To jeszcze zegnac mogl sie nauczyc to by przy lini bocznej pozegnal sie z Batra gdy mu odjezdzal.

4

@AboveYou I z kolegami by sie mogl pozegnac jak odjezdza do szpitala

konto usunięte

0

@Giuseppe1992 Ponoc opanowal wszystkie mozliwe nazwy urazow nogi po hiszpansku.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest: