La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1963 Culés

Drugi skok Kamila jak 'stary dobry Kamil'. Ależ bym chciała żeby wrócił do swojej kosmicznej formy sprzed sezonu, wtedy rywalizacja między nim a Kobayashim byłaby niesamowita, napięcie do samego końca

@Cendra Liczę na Kosmitę Kamila podczas MŚ:)

@Cendra Kamila głównym celem w tym sezonie są MŚ. Prawdopodobnie formą chce wystrzelić na ten okres. Z poprzednich sezonów wiadomo, że nie jest w stanie cały sezon utrzymać najlepszej formy.

@VamosGirl Zgadza się, w zeszłym sezonie jak dobrze pamiętam Kamil odpalił już na Turnieju 4 Skoczni i formę utrzymał do końca. Przyzwyczaił nas do zwycięstw i do fenomenalnych skoków i teraz każde miejsce poniżej podium to taki niedosyt... Mam nadzieję że na MŚ będzie nas znowu rozpieszczał zwycięstwami ;)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Gaspar Rosés po raz drugi objął w klubie funkcję prezydenta FC Barcelony, tym razem zastępując Ricarda Graellsa. Jego rządy okazały się bardziej owocne niż ostatnio, ale nie zmieniło to faktu, że po roku swojej prezydentury, Rosés znów odszedł ze stanowiska.

Esteve Sala zrezygnował z pełnienia funkcji sternika Barcelony, a władzę po nim objął Josep Sunyol, który został zamordowany w sierpniu 1936 roku.