O sobie

  • Zainteresowania Piłka nożna, Hiszpania
  • Ulubiony zawodnik Ronaldinho, Xavi Hernandez, Lionel Messi
  • Ulubione zespoły FC Barcelona
  • Barcelonie kibicuję od 2006

Statystyki

  • Dni w serwisie 3360
  • Liczba komentarzy 522
  • Polecenia 2112

Komentarze

0

@SuperVegeta 2 tygodnie z możliwością przedłużenia

1

@Kamilos84 Polecam!

1

@Kamilos84 Ocean’s 8 też fajna, babska wersja ;)

0

@Krzywy95 Zamawiałam parę rzeczy i osobiście nie miałam z niczym problemu ani większych zastrzeżeń, wszystko dochodziło. Ale uważam że AliExpress mimo wszystko lepsze i tańsze. Oczywiście porównując w kategoriach chińskiego marketu.

1

@BaRcA!FaN Najgorszy sen jaki miałam, to kiedy w nocy przy moim łóżku pojawiła się czarna postać, powoli przesuwała się na przód mojego łóżka i jak stanęła to zaczęła przeraźliwie wrzeszczeć, pokazała swoją upiorną twarz z czerwonymi oczami i czułam jakby chciała mnie zaatakować. Po czym zniknęła, ale jej wzrok ciagle gdzieś mrugał mi przed oczami. Do tej pory nie jestem pewna czy śniłam, czy po prostu nawiedziła mnie zjawa bo to działo się w moim pokoju, byłam świadoma wszystkiego. Z kolei najlepszy sen jaki miałam to kiedy przyśnił się mi mój dziadek, pare tygodni po jego śmierci i powiedział mi że wszystko będzie dobrze.

Zobacz wszystkie

131

https://zapodaj.net/8cc2b1ed6f831.png.html
Rośnie nowe pokolenie kibiców Barcelony :) Mam głęboką nadzieję że synek pójdzie w ślady mamy i zaszczepi się w nim choć odrobina bordowo-granatowej krwi :D

104

Drodzy Mężczyźni! Z okazji Waszego święta życzę Wam, aby Wasze kobiety nie strzelały fochów, kiedy będziecie oglądać mecze i żeby nigdy nie brakowało Wam piwa. Wszystkiego najlepszego ;)

84

Wczoraj był naprawdę udany dzień. Barcelona wygrała mecz, a mężczyzna mojego życia poprosił mnie o rękę. Jak szóstka w totka ;)

77

Drodzy!

Piszę pracę magisterską na temat naszego wspaniałego klubu, a także o jego najlepszych kibicach - o nas. W związku z tym chciałabym Was prosić o pomoc - o wypełnienie ankiety dotyczącej Was, Waszych poglądów i subiektywnych opinii. Ankieta jest anonimowa, a uzyskane wyniki wykorzystam tylko i wyłącznie w pracy magisterskiej. Zajmuje to chwilę, a dla mnie to ogromna pomoc.

Jeśli możecie, przekazujcie ankietę tam gdzie możecie - swoim znajomym, najbliższym. Także proszę o polecenie komentarza, aby więcej osób go widziało. Im więcej wypełni ankietę, tym łatwiej będzie mi się pracowało i promotorka mnie nie zje.

Ankieta dotyczy tylko fanów FC Barcelony!

Ogromne dzięki :)Link do ankiety: https://goo.gl/forms/VGWVB9GulrWSC8UD3