La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1409 Culés

1

Ciekawe czy Kobayashi będzie gwiazdą jednego sezonu, czy wpisze się w grono wielkich tak jak Kamil.

konto usunięte

0

@sidzej Juz sie poniekad wpisal wygrywajac wszystkie konkurusy w Turnieju Czterech skoczni.

2

@sidzej Ciężko stwierdzić. Prevc miał sezon, w którym dominował jak leci, a z sezonu na sezon coraz gorzej. :) W skokach na przestrzeni 1 sezonu wiele się może wydarzyć. :)

0

@sidzej Ma dalej 22 lata wiec teoretycznie mase czasu przed soba, ale tez w skokach latwo sie wylozyc z forma i juz jej nie odzyskac.

0

@sidzej Jakiś czas temu pisałem, że to będzie one season wonder i nadal to podtrzymuje :)

1

@Danny Gaucho Jak Ja dodałem ostatnio wpis z października że Kobayashi z dominuje ten sezon to dostałem zjebke ze jestem dzieciak bo się chwale. Tutaj najlepiej w nic nie trafiać wtedy jest super

0

@Janiama Bo wyglądało to na chwalenie typu: "Ja miałem rację, a wy nie gnoje" ^^. Aczkolwiek ja dobrze wiedziałem o co Ci chodziło i raczej nie chodziło o to, żeby się tym chwalić.

0

@Danny Gaucho Bardziej chodziło uczcie się od starszego bo wiecznie żyć nie będę XD

0

@Janiama Słowa inne, ale sens ten sam :p

« Powrót do wszystkich komentarzy