La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1453 Culés

17

- Chelsea Londyn to kolejny klub, który włącza się do walki o Rabiota. [Paris United]

- Coutinho nie myśli o tym, żeby odejść z Barcelony. [MD]

- Barcelona oczekuje za Denisa Suareza 20M euro. [MD]

- Barcelona szuka doświadczonego napastnika. [CatRadio]

konto usunięte

0

@BarcaInfo Wszystkie punkty jak najbardziej pozytywne. Co do Cou to chyba nikt nie sądzi, że po roku gry chciałby odejść.

0

@BarcaInfo Bardziej wypożyczalnie napastnika czy transfer definitywny?

0

@BarcaInfo Doświadczony napastnik,zależy jak bardzo doświadczony

Nasuwają mi się na ten moment cztery nazwiska

-Fernando Llorente z Tottenhamu,wiekowy,doświadczony,najpewniej cena jakaś przystępna zważywszy na to,ze za pół roku koniec kontraktu a w Hiszpanii grał,strzelał także ligę zna

-Kevin Gameiro

-Alvaro Morata,ale myśle,ze ta opcja jest mało prawdopodobna ze względu na to chociażby,ze gral w Realu,Chelsea ma jeszcze Oliviera Giroud,ale jak jeden gra piach to zaraz wchodzi z ławki drugi i ładuje gola i gra w miarę przyzwoity mecz takze

-Michy Batshuayi,myśle,ze jego kandydatura mogłaby być brana pod uwage chociażby ze względu na to,ze grał w większości ligach z TOP-u

Także jakieś doświadczenie ma i jako zmiennik mógłby sie spisać. Druga sprawa to właśnie Morata i Giroud powoduje to,ze byłby raczej numerem 3 albo najprawdopodobniej wypożyczony

-SPORT dzisiaj pisał,ze Odion Ighalo również może być brany pod uwagę
Oglądałem pare meczow jak jeszcse grał w Watfordzie No i spisywał sie przyzwoicie

Podsumowując kandydatów jest wielu tylko na kogo zdecyduje się zarząd i czy na kogoś właśnie z nich
Czy może znajda innego zmiennika

0

@patrykzmc2000 Morata?
Batshuayi?
To lepiej na pół roku Davida Ville wypożyczyć nich ich kupować.

0

@gorgota A kto powiedział o kupnie?

Ja tu bardziej mam myśli wypożyczenie Ala’Murillo
No może jedynie Fernando Llorente,za którego nie trzeba by było płacic dużych pieniedzy tylko symbolicznie zważywszy na koniec kontraktu i chęć odejścia

Wszyscy których podałem nie grają w swoich klubach jakoś powalająco,ale doświadczenie i bramki jakieś tam mimo wszystko strzelają ,mniej lub więcej

Druga sprawa,przypominam ze to ma być tylko i wyłącznie zmiennik Grubego,który go odciąży i będzie mógł wejść odciążyć go i zagrać w miarę przyzwoicie

Znajdź mi lepszego kandydata do wyjęcia na podobnej zasadzie od tych co wymieniłem

Już o Villi nie wspominam bo to jest żart

O ile go szanuje i bardzo lubię to jego czas w europejskiej piłce dobiegł końca i dawno nie grał na poziomie właśnie europejskim tyko siedzi w MLS,mimo doświadczenia,które ma to potrzeba kogoś kto jeszcze kopie na poważnie w Europie w tych większych klubach
No i wszyscy są oczywiście młodsi od Villi
A zdrowie i przygotowanie fizyczne tez jest ważne nawet przy wejściu na boisku z ławki czy czasem od początku żeby Grubas odpoczął

konto usunięte

0

@BarcaInfo Z tym Rabiotem to powinni sprawę postawić krótko, masz 3 dni na podjęcie decyzji, po upływie tych dni nie będziemy zainteresowani..

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?