La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1537 Culés

1

Na plus Vidal, Jasper i nieźle Semedo.

1

@Veb1233 A Alena? No ta piłeczka prostopadła nie była chyba zła co?
Już nie mówiąc o tym, że Semedo gra paskudnie

0

@Veb1233 Alena też fajnie

0

@Bykunn jedna dobrze zagrana piłka i od razu na plus? Bardzo chaotycznie gra Alena, słabo moim zdaniem

0

@Bykunn Alenia początek miał kiepski, później faktycznie lepiej, w sumie też można dopisać go do tej listy. Co do Semedo, to nie jest jego fanem, ale w tym meczu nie gra źle, kilka razy ładnie podłączył się do akcji i tylko to, że w ostatniej chwili czy to bramkarz, czy to obrońca dotykali piłkę, spowodowało, że nie ma asysty.

0

@Aureczek A moim zdaniem pokazuje swój potencjał... A jak obok Niego nikt nie gra, tylko Vidal walczy to co On ma zrobić? Wziąć na plecy gości za 300 milionów i samemu wygrać? No sorry, tego nie zrobi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?