- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1427 Culés
Gorące dyskusje
BorzyKrzys
24
Kiedy oni zrozumieją, że ośmieszają na razie siebie, a nie Skolima. "Żyłem w ciągłym lęku,... » Czytaj dalej
17 odpowiedzi
LAMC_10
12
Maja Chwalińska.https://twitter.com/i/status/2062128793297236287
22 odpowiedzi
ferdas_rawa
2
@Karol145 Ale jaką masz pokorę? Ty jedyny co piszesz to ad personam :-) od pierwszego Twojego... » Czytaj dalej
169 odpowiedzi
Media
Sonda
MVP sezonu 2025/26 FC Barcelony jest:
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1427 Culés
1
Face ID vs Touch ID?
8
@Colon Touch ID szybsze i wygodniejsze
0
@Colon Touch
0
@Colon Mi twarzy nigdy nie rozpoznaje i błąd wyskakuje :/
Error 404 not found.
18
@SeeleyBooth Może ukrywasz swoją prawdziwą twarz.
1
@JimMorrisonFCB Gorzej... Nie mam twarzy.
0
@Sonofpanda Ciekawe czy to bedzie standard we wszyskich modelach i nie pozostawia mozlwosci wyboru.
1
@JimMorrisonFCB Jaqen H'ghar lubi to
0
@SeeleyBooth To zawsze maskę zakładaj.
0
@Colon Face ID. Bałem się ale działa rewelacyjnie i jestem mega zadowolony. Tylko pewnie nie w każdym telefonie działa równie dobrze.
0
@VamosB A jak jest np. w nocy?
0
@Colon W nocy dłużej naświetla i rzeczywiście rzadziej wykrywa. Ale wydaje mi się, że sumarycznie mniej razy odblokowuję hasłem niż wcześniej. Podobają mi się małe rzeczy typu nie muszę dotykać komórki jak odblokowuję (na przykład prowadzę i kogoś proszę żeby coś ogarnął).
0
@VamosB Komorka zawsze musi byc przed Toba by ja odblokowac, czy bywa, ze odblokujesz ja przypadkowo, gdy tego nie chciales?
0
@Colon U mnie muszę na nią spojrzeć.