La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1089 Culés

38

Informacje z rana:

● Barcelona chce ''pozbyć'' się Denisa Suareza, już teraz chce na nim zarobić. [Sport]

● Leo Messi i Luis Suarez mają więcej bramek strzelonych niż Real Madryt i Atletico: https://pbs.twimg.com/media/DwYBCpoXcAAFOdl.jpg [MD]

● W ciągu ostatnich 11 lat Barcelona zdobyła 968 punktów w LaLiga. O 47 więcej niż Real Madryt: https://pbs.twimg.com/media/DwYCOYTWoAATxFP.jpg [MD]

● Bramki Messiego i Suareza w ostatnich pięciu sezonach w LaLiga: https://pbs.twimg.com/media/DwYG_ERWkAAOQf5.jpg [Sport]

● Ilaix Moriba dostał ofertę od City, ale Barcelona chce przedłużyć z nim kontrakt. [SER]

● Ajax czeka na ofertę od Barcelony za de Jonga. Klub zaoferował już Holendrowi takie wynagrodzenie jakiego oczekuje. [CatRadio]

● Barcelona ma porozumienie z de Jongiem. Brakuje tylko dogadać się z Ajaxem. [Polo]

● Klub finalizuje transfer Todibo. [RAC1]

● Agent Malcoma potwierdził, że dostali ofertę z Chin, ale on skupia się na karierze w Barcelonie. [Sport]

0

@BarcaInfo Ktoś tu chyba późno wstał dzisiaj :)

2

@BarcaInfo Co pół roku czytam, że Barcelona chce na zawodniku X zarobić już teraz, a potem i tak ów jegomość odchodzi na wypożyczenie. :D

Myślę, że z Denisem będzie podobnie. Zainteresowane są jedynie Arsenal i Valencia, a jednych i drugich na wykup raczej w tym momencie nie stać.

0

@BarcaInfo Messi i Suarez na półmetku celują w swój najsłabszy wynik.
W ciągu 11 lat Real tylko 2x miał więcej punktów niż Barca na koniec sezonu. Good times :)

0

@hen0x Arsenalu nie stać? to jaki on ma wykup? :P

0

@Szczepano Arsenal ponoć nie jest w stanie zapłacić teraz i oferuję OPCJE wykupu za 25 milionów euro po sezonie. Barcelona chce ponoć OBOWIĄZEK wykupu za ok. 20 milionów euro po sezonie, a najlepiej wpłacenie pieniędzy już teraz.

0

@hen0x ok, dzieki za info.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?