La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 1026 Culés

Witam Ramblowicze!
Planuje w tym roku wyjazd na mecz na CN i dlatego chciałem poradzić się kogoś kto dokonał już tej sztuki. Czy może ktoś mi poradzić jak to najlepiej zrobić, kiedy, przez jaki portal lub bezpośrednio ze strony bo ceny są różne i widzę, że się zmieniają w zależności od daty, rodzaju rozgrywek itd. Może ktoś z Was już rozkminiał to i mógłby pomóc. Chciałbym się wybrać w marcu/kwietniu i na mecz ligowy najlepiej. Możecie coś polecić?
Z góry dzięki za Waszą pomoc!

@leopiessi20 Cześć, tu znajdziesz wszystkie niezbędne informacje: http://www.dobarcelony.pl/tag/wyjazd%20na%20mecz%20barcelony :)

@leopiessi20 Osobiście polecam pojechać tam w lutym, marcu, albo wrzesień październik. Na początku roku fajna odskocznia od naszej zimy, w miarę ciepło ok 18° i brak turystów. Bilety na mecze napewno tańsze i spory wybór miejsc. Natomiast po wakacjach, będzie znaczne chłodniej niż w lipcu czy sierpniu gdzie upały dają się ostro we znaki, nadal jest słonecznie, ciepłe morze i oczywiście dużo mniej ludzi.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Liga typerów

1 BomboLombo3 149 pkt
2 Mad92 145 pkt
3 Nati 144 pkt
4 avanes 144 pkt
5 zbigniew76 143 pkt
Zobacz tabelę

Sonda

Która reprezentacja mająca w składzie piłkarza Barcelony może osiągnąć najlepszy wynik na Copa America?

Podsumowanie tygodnia

Cytat tygodnia

Jeśli ktoś przyjeżdża do innego kraju, musi się przystosować do życia w nim, zbliżyć się do ludzi. Najważniejszy jest język. Uczenie się go to najlepsza część, ponieważ to zostaje na całe życie. Dla mnie mówienie w języku kraju, w którym żyję, to oznaka szacunku i wdzięczności

Marc-André ter Stegen o swojej adaptacji w Barcelonie

Kalendarium

Gaspar Rosés po raz drugi objął w klubie funkcję prezydenta FC Barcelony, tym razem zastępując Ricarda Graellsa. Jego rządy okazały się bardziej owocne niż ostatnio, ale nie zmieniło to faktu, że po roku swojej prezydentury, Rosés znów odszedł ze stanowiska.

Esteve Sala zrezygnował z pełnienia funkcji sternika Barcelony, a władzę po nim objął Josep Sunyol, który został zamordowany w sierpniu 1936 roku.