La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1196 Culés

1

To jest ten wielki Betis wielkiego Quique Setiena?

7

@Homeopata8989 Spokojnie, to tylko ja postawiłem na Betis xD

konto usunięte

7

@Homeopata8989 Setien słaby bo przegrał mecz. Setien out!

9

@Homeopata8989 Hue hue, przegrał mecz, słaby jest.

Klopp przegrywa, Valverde przegrywa, Guardiola przegrywa, kurła nie ma już dobrych trenerów.

konto usunięte

1

@D10SLEO Kiedyś to były Cruyffy

konto usunięte

1

@Homeopata8989 Weź gościu nie ośmieszaj sie takimi komentarzami, bo nie raz widziałem twój hejt na zespoły grające atrakcyjną piłkę po jednym gorszym spotkaniu to raz



Po drugie, Setien to świetny szkoleniowec, bardzo dobrze trenował Las Palmas, z Betisu robi coraz to silniejszy zespół, poza tym raz już przegrali to od razu rzucasz takim tekstem, to jest naprawdę żałosne

Ja rozumiem mieć jakiś tam w głębi kompleks w postaci tego że większość woli trenera co preferuje styl co zadowala nasz klub, ale szydere robić po jednej porażce? Żenada

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?