La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1014 Culés

5

I co, dalej ten Manchester City taki wspaniały? ;)
Piekny Boxing Day w Premier League

konto usunięte

2

@barcelonaLM Nie wiem czym tutaj się szczycisz, i tak ładniej grają od nas i tak w tym sezonie, to co, a to że mają spadek formy to zdarza się

23

@barcelonaLM Typowe, 2 porażki i już mieszanie z błotem. Sezon się nie skończył jeszcze.

3

@Chwytliwy Oh, nie bronmy ich tak, sam Guardiola gadał że ten zespół stać na max ćwierćfinał LM

4

@D10SLEO 2 porażki, a przypaly z Lyonem to co niby? :)

konto usunięte

0

@barcelonaLM Gadać to każdy może, środowisko piłkarskie i trenerskie to głównie krasomówcy albo ich mowa jest po to aby zmylić odbiorcę

2

@barcelonaLM No tak, bo przecież w piłce nożnej porażki i słabsze mecz się nie zdarzają. No koniec liczą się trofea, a o ile mi wiadomo to nadal żadnego nie przegrał.

3

@D10SLEO Jak przegraja teraz z LFC to The Reds odjada im na 10 pkt, przecież tutaj gdyby Barcelona miała tyle straty do Realu to już by wieszczono przegrany sezon

5

@barcelonaLM Jak przegraja, to wtedy będziemy dyskutować, równie dobrze mogą wygrać i zbliżyć się na 4 punkty.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?