La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1802 Culés

8

Messi 2018 rok:

54 mecze - 51 bramek - 26 asyst
Drużynowo: Wygrana La Liga, Puchar Króla, Superpuchar Hiszpanii
Indywidualnie: Król Strzelców PD - Złoty But


Ronaldo 2018 rok:

51 meczy - 46 bramek - 13 asyst
Drużynowo: Wygrana Liga Mistrzów
Indywidualnie: Król Strzelców Ligi Mistrzów


Modric 2018 rok:

71 meczy - 4 bramki - 12 asyst
Drużynowo: Wygrana Liga Mistrzów, Vice Mistrzostwo Świata, Klubowe Mistrzostwa Świata
Indywidualnie: Złota Piłka Mundialu, Najlepszy gracz UEFA, Najlepszy gracz FIFA, Złota Piłka France Football

153

@FC1899Barca Teraz to u Modricia wyróżniane jest 2 miejsce na MŚ, a jak Messi z Argentyną zajął 2 miejsce to każdy skupiał sie na przegranym finale, a nie na Vice Mistrzostwie i bardzo dobrym turnieju Leo.

konto usunięte

0

@FC1899Barca Niby dla większości tutaj złota piłka nie jest jakimkolwiek wyznacznikiem, a z drugiej strony, to na każdym kroku przykłady pt. ''dlaczego Modrić''? :)

1

@_Juventus_ No bo jakby dostał np. Salah to by nie było tematu. Tu nie chodzi o to ze Messi nie dostał tylko ze dostał taki kasztan jak Modric

0

@bixmix Różnica pewnie w tym że dla Chorwacji 2 miejsce na MŚ to Historyczny sukces a dla Argentyny 2 miejsce po ponad 20 latach czekania na kolejny sukces na MŚ to po prostu porażka.

5

@bixmix I to jest czysta prawda dlatego gardze takimi ludzmi gdzie w 4 lata zmieniali zdanie na temat vicemistrzostwa

0

@FC1899Barca Porównywanie asyst i bramek Ronaldo, Messiego i Modricia jest bez sensu. Modrić ma inne role na boisku, których Messi ani Ronaldo nie daliby rady się podjąć.

1

@VEB931 Ronaldo nie bo to typowy gość od wykańczania akcji,ale śmiem twierdzić że jakby postawić Leo na pozycji Modricia to poradziłby sobie na niej.

1

@MaziFCB Nie, ani trochę by sobie nie poradził, bo rola Modricia to nie są tylko asysty i kluczowe podania, jak z jakiegoś powodu wiele osób tutaj myśli. To ile on haruje w obronie to Messiemu się nawet nie śniło, nie wspominając o odpowiednim ustawieniu np względem ewentualnej kontry przeciwnika, lub by po prostu pomóc drużynie. Leo może sobie dreptać po boisku i czekać po prostu aż ktoś mu dostarczy piłkę przed pole karne czy w szesnastkę. Nie wiem skąd tak dużo tych opinii, że "Messi jest lepszym pomocnikiem od Modricia". Ludzie chyba nie wiedzą kim jest pomocnik. Pomocnik nie robi na boisku tego, co mu się podoba. Messi często kompletnie odpuszcza grę w pressingu albo powrót za akcjami przeciwnika, co nie ma nic w wspólnego z tą pozycją. On praktycznie tylko atakuje - świetnie podając, robiąc indywidualne akcje, lub strzelając z dystansu. A to, że robi to z głębi pola, to jest inna sprawa. Po prostu nie jest on typem tradycyjnej dziewiątki. Często ciężko jest mu w ogóle przypisać jakąkolwiek pozycję.

« Powrót do wszystkich komentarzy