- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 645 Culés
Gorące dyskusje
Ilka
3
Jak zapatrujecie się na chodzenie w takie upały w centrum miasta, po galeriach itp. bez koszulek... » Czytaj dalej
44 odpowiedzi
Kgorecki2500
8
GTA w pudełku ale bez płyty? 350 zł Panie Rockstarze, co tylko sobie zarządasz Panie... » Czytaj dalej
70 odpowiedzi
Kgorecki2500
15
Nie wiem czy to ja mam jakąś większą tolerancję na promienie UV ale w sumie w tych 35... » Czytaj dalej
24 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 645 Culés
8
Stanowski o nowym dyrektorze Wisły i jego dzisiejszych rewelacjach:
Podsumujmy. Pan Adam mówi, że zna Matusiaka. Matusiak nie kojarzy. Pan Adam zna Bońka, Boniek nie kojarzy. Pan Adam zna członka kambodżańskiej rodziny królewskiej... No tu jeszcze dementi brak. Może przez różnicę czasu:)))
2
@Odesseiron W sumie to i tak Wisła nie ma innego wyjścia jak wierzyć że to poważni kontrahenci. Jak zapłacą 12 mln zł do 28 grudnia klub będzie grał dalej a jak nie to umowa traci ważność a Wisła bankrutuje.
3
@Odesseiron Takie coś na temat nowych inwestorów Wisły znalazłem w komentarzu uzytkownika Plicuś na Meczyki.pl:
Wisłę mają przejąć:
60% - Alelega - podobno fundusz z Kambodży, który podobno ma udziały w innych klubach piłkarskich, za którym stoi Ly Vanna - podobno pochodzący z rodziny królewskiej w Kambodży
40% - Noble Capital Partners Ltd z Anglii, za którym ma podobno stać Szwed Mats Hartling (59 lat)
Dyrektorem sportowym ma zostać Polak Adam Beniamin Pietrowski (40 lat), podający się za menedżera, agenta FIFA
TERAZ FAKTY:
O funduszu Alelega ZERO informacji w google. Ly Vanna - szczątkowe informacje. Jest informacja tylko o tym, że kiedyś próbował przejąć pakiet akcji w Genoi, ale ostatecznie nic z tego nie wyszło. Podaje się za milionera, ale nikt nie potrafi tego zweryfikować, ma stać za funduszem z Kambodży i niby jest z rodziny królewskiej. Znając egzotyczne realia to za członka rodziny królewskiej może podać się pewnie z 1000 osób...
Jest na legendarnym już zdjęciu "nowych właścicieli", drugi od prawej, obok łysego - Pietrowskiego:
https://www.instagram.com/p/BjaIF9OHOI8/
Filmik gdzie kręci się z prezesem Genoi tutaj:
Informacje o tym, że był zainteresowany przejęciem akcji Genoi:
https://www.futbolmarket.eu/2018/03/...from-cambogia/
Ogólnie nie przeszedł pozytywnej weryfikacji we Włoszech i chyba nie uwierzono w jego bajki.
Ale to jest ....
Większe kwiatki wychodzą przy Pietrowskim i Noble Capital Partners Ltd.
Pietrowski, Mats Hartling i to coś z Anglii są ze sobą połączone.
To znaczy:
Pietrowski i Hartling mieli już w Polsce razem spółki: Capital City Markets Sp. z o.o. i East Assets Sp. z o.o. - obie z kapitałem 5000zł (czyli najniższym jakie dopuszcza polskie prawo), obie zarejestrowane na adres Biała 4/81 w Warszawie, czyli w wirtualnym biurze. Obie spółki zaczęły działalność w marcu tego roku.
http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/P...d4418a66c.html
http://www.infoveriti.pl/osoba-krs/H...dcae27520.htm
Noble Capital Partners Ltd zarejestrowana jest pod Blackthorns House 80-82 Dudley Road, Lye, Stourbridge, West Midlands, England, DY9 8ET, czyli tutaj:
https://pbs.twimg.com/media/DrZHLFdX0AADP5e.jpg
A więc kolejna firma z wirtualnym adresem. Obaj panowie (Pietrowski i Hartling są zatrudnieni w tej firmie). Szwed z przerwami.
Tutaj pojawia się ostrzeżenie, że ktoś podszywa się pod agenta NCP Matsa Harlinga:
http://www.petrofinder.com/virtual_c...id=1708&page=1
Pietrowski podaje się za dyrektora agencji menedżerskiej ABP Sport Management. Jakich piłkarzy mają u siebie to widać tutaj:
https://www.transfermarkt.pl/abp-spo...213.1532505702
Nazwiska nie rzucają na kolana........
W polskich spółkach obok dwóch wyżej wymienionych praw.....ów występuje niejaki Marcin Puchacz. Wygląda na typowego handlarza spółkami.
Mats Hartling jest zarejestrowany również w innych firmach w Angllii. Większość opisów z nich to inwestycje, skup akcji, pożyczki, lombard, inwestowanie w Europie Wschodniej itd. Niestety brzmi to jak bełkot i tania próba naciągania, a nie poważna oferta biznesowa...
PODSUMOWUJĄC:
Kto przejął Wisłę? NIE WIADOMO. Dla mnie wygląda to źle. Ta dwójka - Szwed i Polak wyglądają na typowych cwaniaczków i naciągaczy z pustymi kieszeniami. Po jaki .... im potrzebna Wisła? NIE WIEM.
Niestety, ŻADEN Z PODMIOTÓW NIE WYGLĄDA POWAŻNIE.
Te obiecanki o 130mln budżecie, akademii, transferach... Wsadziłbym to między bajki. No chyba, że ten cały Ly Vanna naprawdę posiada jakiś majątek, ale w tej chwili jest to niemożliwe do zweryfikowania i nic na to nie wskazuje. Chciałbym się mylić, ale dla mnie wygląda to źle.
Teraz już chyba wiadomo dlaczego nazwa "inwestorów" była trzymana w tajemnicy.
źródło: https://wislakrakow.com/forum/showpost.php?p=1522718