La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1481 Culés

konto usunięte

9

Taką ciekawostkę przeczytałem na facebooku MVP Magazyn. Harden przez ostatnie 4 sezony stawał częściej na linii rzutów wolnych niż Steve Nash przez całą swoją karierę. :) Grał przez 18 sezonów. :)

konto usunięte

1

@student97r Czasy się zmieniły. Kiedyś gracze szukali pkt, teraz faulu i dopiero później punktów.
Oh.. Oglądanie Nasha to był dla mnie zaszczyt.

konto usunięte

3

@Pedeudo Może ktoś będzie zainteresowany, niedawno pojawił się taki dłuższy artykuł. :)
http://probasket.pl/nba-harden-i-tajniki-jego-magicznej-sztuki/

0

@student97r Gościu jest mistrzem w wymuszaniu fauli. Teraz gdzieś przed tym sezonem (czy tam poprzednim, nie jestem pewien) chyba zmienili przepisy odnośnie "shooting fouls", oczywiście ocena, czy kontakt miał miejsce przed ruchem sugerującym rzut czy po nim należy ostatecznie do sędziego, więc "The Beard" i tak swoje punkty z linii będzie zdobywał.

konto usunięte

0

@Pedeudo No to jak jest? Real jest o kilka długości przed Barcą w koszykarskim świadku czy nie?. Niestety moje obawy o wynik meczu potwierdziły sie w realu

konto usunięte

0

@Gomola aż smutłem po tym buzz beaterze w drugiej kwarcie na 53:30... :D
(Przecież to prawie spod własnego kosza było!?!?!?!?!)

Przydałby się taki Navarro, bo brakowało rozegrania, a to zaowocowało słabą skutecznością zza lini 6,75... o powrocie do obrony już nie wspomnę. Nie miał kto kopnąć zawodników, bo leżeli we wszystkim.. Nawet o zbiórki nie walczyli

konto usunięte

0

@Pedeudo Pomijając osobę genialnego rozgrywającego jakim był oczywiście Navarro, to liczy się dzień dzisiejszy Moim skromnym zdaniem Tomić juz dawno nie powinien grać w tej drużynie, Nie wiem co zarząd i sztab szkoleniowy Barcy widzą też w Ukraincu Pustovyj. W Starcie Lublin tez mielimy przez 2 czy 3 kolejki Ukraińca wyjątkowe drewno. Barca musi zmienić wizje i strategie dla tej sekcji

konto usunięte

0

@Gomola Moim zdanie w koszykowce europejskiej najwazniejszy jest balans w sprowadzaniu zawodnikow, czyli wyczucie by nie sprowadzac zawodnikow zbyt dobrych bo za rok skoncza w NBA lub w zapleczu NBA (D league albo G league - nie pamietam) :D

konto usunięte

0

@El dominatore Właśnie Ci dobrzy, ale delikatnie zbyt słabi na NBA wybierają na dłużej europę..
Do D-League to raczej amerykanie z polskiej ligi odchodzą po sezonie. (i jej podobnych) w "rezerwach" NBA słabo płacą, a taki szanujący się koszykarz w europie zarobi czasami i kilka milionów na sezon. Dla niektórych to ważniejsze niż minimum w najlepszej lidze świata, w której ciężko takiemu zawodnikowi jest się utrzymać.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?