La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1750 Culés

4

Benzema i Bale wyżej od Rakiticia XDDD to pokazuje ile te plebiscyty są warte

2

@GenerałXavi Gdyby Barca wygrała LM to i tak Rakitica nikt by nie docenił, on nie był biedny i nie uciekał od wojny.

3

@GenerałXavi I ze strzelal decydujace karne w 1/8 i 1/4 a Modric pudlowal waznego z Dania w dogrywce

0

@GenerałXavi dokladnie, z samym wyborem Modricia nie mam jakiegos specjalnego problemu, ale wtedy automatycznie powinien sie tez wysoko znalezc Ivan.

konto usunięte

1

@GenerałXavi W przypadku Modricia się faktycznie podaje argument Chorwacji na mundialu, a Rakieta miał przecież podobny wkład (np. dwa karne "finalizujące" dalszy awans)

Ej, a wyobraź sobie co by było, gdyby na kanwie tak świetnego występu Chorwacji na mundialu i generalnie za ogólne zasługi Złota Piłka została przyznana Rakiticowi xD

Co by się wtedy tutaj działo? xD

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?