- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1459 Culés
Gorące dyskusje
Batys
2
Macie już zaplanowane urlopy? Jakiś ciekawy kierunek?
89 odpowiedzi
PIWOSZ89
4
Jak tam zbudowaliście formę na lato? Ja nie bo 95kg tylko a miało być 100 może za rok się uda
29 odpowiedzi
Kgorecki2500
10
Wywiadu nie oglądałem ale widzę, że grubo chyba tam było. Tylko mi się od razu zapala lampka.... » Czytaj dalej
32 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1459 Culés
2
O cię jasny gwint, alez nxt takeover
2
@Chwytliwy Kozak gala. Dream vs Ciampa zdecydowanie walka gali, chociaż Black vs Gargano również piękne.
0
@PrinceDamon Walka gali to właśnie gargano vs black, cudo ringowe jak i psychologiczne, Main event także piękny, lepszy niż rok temu
1
@PrinceDamon toż to nie są walki xD
0
@snoopdegie Tak samo mogę powiedziec o MMA, przecież tam tylko się przytulaja
1
@Chwytliwy NXT nie zawodzi jak zwykle. Gargano vs Black to majstersztyk.
0
@Chwytliwy xD to lepiej nic nie mów
0
@Chwytliwy Podobno gala roku narazie bez podziału na federację, potwierdzacie?
0
@FCB24 Nah, gala bardzo dobra, ale bez szału.
1
@snoopdegie To ty nic nie mów, bo to ty się ośmieszasz a nie ja, nie znasz się na tym a komentujesz, jak to się mawia, nie ocenia się książki po okładce, i uwierz mi, naprawdę nie próbuj na ten temat dyskutowac z gościem który to zna, bo polegniesz sromotnie
0
@FCB24 Nie, nadal orlean najlepszy mimo wszystko
0
@Chwytliwy oglądałem to gówno jak byłem szczeniakiem i nie znudziło mi się bez powodu, weź trumpa czy Rooneya do wwe to zrobi show i z4j3bi3 udawanego lepa. Weź ich do UFC. Ty się ośmieszasz porównując sporty kontaktowe do trenowanych upadnięć na mate
0
@snoopdegie A co ja tutaj porównuję, ja wiem jakie jest UFC, ale prawda jest taka że większość walk odbywa się na parterze i tyle lol, poza tym widać jak się na tym znasz skoro kompletnie nie Znasz zasad pro wrestlingu, co może mi powiesz ze jeszcze udają jak walczą co nie? Facet, nie próbuj brnąć w to bo idziesz w niebyt, oglądam pro wrestling od ponad 8 lat regularnie i byle jaki ktoś mi tutaj nie będzie tłumaczył, a co do trumpa i rooneya, no i co z tego? Rozrywka sportowa i tyle, więc....., poza tym już wzięto jednego z UFC, Brock lesnar się nazywał, i był mistrzem wagi ciężkiej w UFC, i to jednym z najlepszych w historii UFC, także......, a dlaczego Ci się znudziło? Bo wynik z góry jest ustawiony? A nie czekaj, bo wszystko udają tak? Powiem Ci tak, wrestler w kwestii atletyki bije takiego piłkarza czy fightera z UFC na głowę, nie masz nawet pojęcia z czym wiąże się kariera wrestlingowa, coś jeszcze masz do powiedzenia mistrzu? Bo uwierz mi, mam miliard odpowiedzi na każde twoje waty
0
@Chwytliwy ale ty nawet nie odniosles się do tego co mówię xD wiem że lesnar przeszedł do wwe, tak samo jak ronda. A kto przeszedł z wwe do UFC? To sportowa emerytura. Czy ja kwestionuje ich atletyke? Powiedziałem że to nie są walki, bo nie są. Masz miliard odpowiedzi nie na temat który poruszylem i nawet nie brne w to czy masz rację, tym bardziej jeśli się tym interesujesz. Możesz porównywać ich diety, zachowania poza kamerami i historie karier ale nie zmienia to faktu że to nie są walki :D Wiem że większość walk UFC toczy się w parterze, sam nie lubię walk w parterze bo rzadko kiedy są ciekawe do obejrzenia, ale cios to cios i tyle
0
@snoopdegie A dlaczego to nie są walki, słucham? A z wwe do ufc przeszedł taki cm punk, czy właśnie lesnar, bo on zaczynał karierę w wwe, także no, były transfery z wwe do ufc, ale no jestem ciekaw dlaczego to nie są walki?
0
@Chwytliwy Bo ciosy po twarzach czy kopniecia są udawane, a jeżeli jest wgl kontakt to siła jest minimalizowana bo ewoluoewalo to od czasów kiedy ciosy hamowaly 20 cm przed twarzą. Fajne z tego show, dopóki ktoś nie nazywa tego walkami. Podobała mi się kiedyś zawiła fabuła i dużo ciekawych wątków. CM Punka pamiętam z czasów kiedy sam lubiłem wwe, ale kariery w mma to on nie zrobił xD Lesnar jest na soku, ale faktycznie trochę wygrał. Niech będzie że nawet połowa z nich naprawdę ogarnia jakieś sporty kontaktowe, kickboxing czy chociażby bjj, ale wchodzac do ringu tego poprostu nie używają xD nie rozumiem jak można się ekscytować czymś co nie jest prawdziwe ale o gustach się nie dyskutuje dlatego niech każdy ogląda co lubi. W każdym razie nazywanie tego walkami to zwykle nadużycie i lekceważenie sportowców którzy naprawdę się piorą
0
@snoopdegie Jak ciosy mogą byc udawane czy kopniecia skoro niejednokrotnie doznają po ciosach różnych urazów głowy?oni trenują tak aby osoba doznawala jak najmniejszy ból, to jest niewiedza jak ktoś mówi że nie są to walki i tyle,nawet szanowani ludzie jak Tyson, Floyd, i wielu innych mówi że to są walki, no i po walkach niejednokrotnie wrestlerzy mają prawdziwe urazy, i wiesz, ja nie traktuje tego jako sport, bo to jest rozrywka sportowa, i przede wszystkim sztuka, tak to jest sztuka i to jest fakt jak ktoś głębiej w tym siedzi, serio jak ktoś to traktuje jako sport zwyczajny to po prostu nie zna do końca tematu, wrestling jest trudny do zrozumienia, i to bardzo trudny jak ktoś się w to zagłębia
1
@Chwytliwy Być może tu tkwi różnica o którą nam chodzi
0
@snoopdegie Jasne, to jest ta różnica o którą nam chodzi