La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 822 Culés

24

"Siatkarze wciąż nie otrzymali nagród, które obiecał im premier Mateusz Morawiecki za triumf w mistrzostwach świata. Powód? Rozporządzenie ministra sportu limituje ich wysokość, a Witold Bańka nie chce zmienić jego zapisów.
- Na razie wszystko jest w lesie, ale nie sądzę, by ktoś chciał złamać złożone obietnice - mówi kapitan reprezentacji Polski Michał Kubiak."

W PL najbardziej finansowo opłaca się być:
- politykiem, trzymającym sztamę z aktualną władzą
- księdzem

Dużo większy hajs, niż jakieś tam sukcesy sportowe. Gdyby zamiast siatkarzy byli politycy, lub taki Rydzyk, to nikt nie patrzyłby na przepisy, tylko je olał i od razu wypłacił, nawet i więcej.

Polska: kraj totalnych absurdów i sprzeczności.

konto usunięte

2

@macio_944 Spokojnie zaraz jakiś prywatny bank lub firma zostanie "zmuszona" do wykupienia reklam w podległych rządowi mediach. Pieniądze w ten sposób zostaną później poprzez te media przekazane siatkarzom.

3

@GenerałXavi Chyba tylko Nawałka dostał za gest do Grosickiego, by się położył na murawie.

konto usunięte

3

@GenerałXavi Piłkarze dostali pieniądze tylko za awans. PZPN otrzymał 10 mln dolarów od FIFA a piłkarze z tego dostali około 10 mln zł. PZPN nie jest dotowany przez ministerstwo sportu jako jedyna organizacja sportowa w Polsce. Skoro piłkarze wywalczyli taką kasę związkowi to trudno by im nie wypłacono premii. Za mundial premie były tylko za wyjście z grupy bo od tego miejsca FIFA płaci związkom ale jak się skończyło to wiemy.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?