- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1425 Culés
Gorące dyskusje
Kgorecki2500
7
Źle się dzieje w państwie polskim...https://www.youtube.com/watch?v=DyXhNJ2szNk
38 odpowiedzi
martusiaaaa
1
jakieś ciekawe plany na weekend macie ?
29 odpowiedzi
Safrani
3
Wiedźmin 3 Co ja mam kupić, żeby ograć całość ze wszystkimi dodatkami?Czy można w to... » Czytaj dalej
26 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1425 Culés
6
To teraz czas na mnie...
Posłuchajcie mnie wszyscy mili moi
Pomijany się czuję jak w jakiejś niewoli
Teraz to ja skleje wam mały kawałek
Bez nominacji, ale jestem dość dobry w narracji
Raz krzyczy na mnie moja dziewczyna
Nie obejrzysz tego za skur...syna
Wyłącz ten mecz Ty durny łotrze
Teraz Na wspólnej więc przełącz mi Piotrze
Wnet Jej odpowiedź swoją wysłałem
To ja mam pilota, więc nie mów nic wcale
To liga mistrzów, gra Barcelona
Fotka po meczu będzie strzelona
Tu przekonałeś mnie mój wspaniały
Oglądaj meczyk, przyniosę browary
Dar przekonywania widać posiadam
Więc do wieczoru z Kochaną Barcą zasiadam
36
@pepo_barcarzadzi To zaczyna się wymykać spod kontroli xD
25
@pepo_barcarzadzi Mówiłeś, że jesteś w tym dobry...
9
@pepo_barcarzadzi XDDDDDDDDDDDDDDD przerwa reprezentacyjna nie służy każdemu.
6
@sidzej No jest, przecież dziewczyna zgodziła się na mecz xd
4
@SeeleyBooth La rambla to skarbnica pełna przyszłych, niedoszłych poetów.
0
@sidzej Tak mi się zrymowało akurat, więc przyznaję się fo małego kłamstewka ;p
1
@pepo_barcarzadzi Haha mistrz patelini
Śmiać mi sìę chce już z tego hot16
0
@pepo_barcarzadzi Byłeś choć nominowany? Serio, jak ktoś jest nie nominowany to kij mu w szprychy
P.S zrobie swój jak ogarnę historie moi mili, także miejta rękę na pulsie
1
@PrinceDamon To nie przez tą przerwę, to od małego coś złego się działo ;p
7
@SeeleyBooth https://giphy.com/gifs/steve-carell-disgusted-10FHR5A4cXqVrO
0
@Chwytliwy Napisałem, że czuję się pomijany
Jak przez kozice niektóre barany
0
@pepo_barcarzadzi Dlatego nie powinieneś robić jak tak , nominata albo uciekata
0
@dasouzar11 Ja nawet nie wiem co to jest, ale jak widzę jakieś wiersze to grzech nie skorzystać i czegoś ze swojej strony nie dodać ;p
0
@sidzej Co ja Ci mogę powiedzieć, taki mamy klimat ;d
0
@pepo_barcarzadzi Ale tak szczerze... Chłopie przesadziłeś.
0
@SeeleyBooth Żeby nie było jest to historia odrobine podkoloryzowana, więc nie brałbym tego zbytnio do serca :D
0
@SeeleyBooth Niech wam będzie, już jest mała korekta ;p
0
@dasouzar11 Łatka króla patelni odrobinę przesadzona, ale nie ukrywam bardzo mi miło za takie wyróżnienie ;p hehe
0
@SeeleyBooth Chleje się wóde szklankami ten kraj jest Polską browary popija się szkocką
0
@krzychu1526 Powiem Ci szczerze, że dalej jestem w szoku po tym co przeczytałem.
0
@SeeleyBooth Jak ktoś w rapsach zaczyna o swojej obecnej lubej nawijać no to sorry bardzo Pan tu nie stał XDD
0
@SeeleyBooth Przypominam, że to nie jest historia na faktach autentycznych :D
0
@pepo_barcarzadzi Już się nie tłumacz ;x
0
@SeeleyBooth Widzę pierwsza próba nieudana. Coś czuję, że mogę być już tutaj skończony ;p
0
@pepo_barcarzadzi Może zniknij na jakiś czas to ludzie zapomną xD
0
@SeeleyBooth Zobaczę jakie komentarze w moim kierunku jeszcze tutaj polecą, a wtedy się poważnie nad tym zastanowię :D
0
@pepo_barcarzadzi Taki wystarczy? :D
https://www.wykop.pl/cdn/c3201142/comment_vh3HW0YpmohlbD00tn3vaxuIYAkyxJYj.jpg
0
@SeeleyBooth W zupełności. Zamknąłeś mi japke, delikatnie rzecz ujmując :D