La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1348 Culés

0

A bydgoski Auchan już ozdobiony lampkami świątecznymi, a przed Auchanem jest duża bombka.
Półtora miesiąca przed swietami...

konto usunięte

0

@Veb1233 No, ale co w tym dziwnego? Przecież to standard.

1

@MaTt_BarcaFan W zasadzie to jest dziwne, a to, że to już jest standard, to druga sprawa.

2

@MaTt_BarcaFan To nie jest standard, a debilizm. Początek Grudnia bym zrozumiał, ale takie reklamy już widziałem na początku Listopada, a to przesada.

1

@Veb1233 Najgorsze są reklamy w tv. Dzisiaj były świąteczne kart kredytowych, margaryny i jednego z operatorów POD RZĄD. Myślałem, że szlag mnie trafi. Czułem się jak 12 grudnia, nie listopada.

1

@Veb1233 Przy Carrefour w Olsztynie stoi już choinka.

3

@Veb1233 Powinni tego zakazać. Takie zabiegi zabijają całą atmosferę świąt, bo zdążą się znudzić, zanim się nawet zaczną.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?