La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1057 Culés

1

Ktoś wczoraj pisał, że nie chce umniejszać Ter Stegenowi, ale tyle straconych bramek do tej pory stawia go w złym świetle, tylko co on ma do gadania jak nasza defensywa w tym sezonie gra dramat i często zostawiają go na straconej pozycji, przecież tyle miejsca co miał wczoraj Betis w ataku to jest nieporozumienie, zero zagęszczenia, i zawsze albo ktoś nie jest do końca pokryty i ostatnie podanie wchodzi w pole karne, albo złe obliczenie czasu lotu piłki i jakiś babol, nie może to tak wyglądać. I tak Marc broni więcej, niż teoretycznie powinien bo zdarza mu się wyciągasz jakieś nieprawdopodobne piłki, także ile by tych bramek straconych na koncie nie miał to po prostu w większości przypadków był najzwyczajniej w świecie bezradny, bramka mierzy 732 cm (8 jardów) na 244 cm (8 stóp angielskich).

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?