La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1363 Culés

0

Dla oglądających House of Cards. Powiem tak... Skończyłem ostatni Sezon tego serialu i jak poprzednie sezony oceniałem na 8 na 10 tak ten ostatni to jest mocne 1 na 10... Dramat dramatów i Kevin Spacey jak oglądał ostatni sezon bez jego udziału to ze śmiechu czkawki pewnie dostał gdy widział co " wymyślili "...



Nie będę zdradzał niczego aby nie psuć innym co nie zaczęli bądź nie skończyli 6 sezonu ale ja w mojej ocenie to nigdy nie widziałem gorszego sezonu Serialu jak ten, ostatni 6 sezon House of Cards a seriali mam za sobą z dobrych 15... Raz jeszcze... DRAMAT po prostu DRAMAT to co zrobili i wymyślili... ;|

0

@FC1899Barca Hause naprawdę?

0

@luna666moon Literówka poprawiona. Pisałem w stanie wzburzenia emocjonalnego gdyż z jednego z bardzo dobrych seriali zrobili na koniec totalne DNO.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?