La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1437 Culés

14

Marciniak irytuje z tymi żółtymi kartkami. Arthur był cały czas faulowany, ale wtedy nie wyciągnął kartki. Ivan fauluje pierwszy raz i od razu żółta kartka. Tak samo Coutinho też jest dość często faulowany...

0

@BarcaInfo Colina jest Włochem i jeśli Marciniak nadal chce sędziować ważne mecze to wie co ma robić:)

konto usunięte

0

@BarcaInfo Różnica jest taka, że gdy Rakitić faulował, to Inter wyprowadzał kontratak, więc dlatego ujrzał kartonik. Faule na Arturze czy Coutinho w mojej opinii nie kwalifikowały się na żółtko, nie było w nich chęci zrobienia krzywdy itp. :)

0

@BarcaInfo Akurat o dziwo Marciniak dzisiaj całkiem ok. Mogł moim zdaniem z jedną kartkę wyciągnąć zawodnikom Interu żeby ich zapęd trochę uspokoić ale ogólnie ok. Kartka Rakiety zasłużona - faul taktyczny, zatrzymał ciekawą kontrę i do tego wcześniej raz faulował.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?