La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1199 Culés

0

Jeżeli mamy grać czwórką pomocników, a to funkcjonuje najlepiej u Ernesto, to ja bym poważnie pomyślał nad sprzedażą Dembele i szukał pomocnika ofensywnego, który gra dobrze na małej przestrzeni, jako skrzydłowy i dyska za napastnikiem. Dla mnie najlepszym wzmocnieniem byłby De Bruyne bądź Pogba.



Warto spojrzeć też na napad, bo sprowadzenie napastnika, to konieczność.

15

@barcowy1899 Pogba jako skrzydłowy, chciałbym to zobaczyć :)
Do twojego opisu najlepiej pasuje Bernardo Silva.

0

@Bartek22 W Juve grał na lewej stronie.
Chodzi mi bardziej o sposób interpretowania gry na skrzydle tak jak robi to Coutinho.

19

@barcowy1899 Zrozumiałem o co chodziło i Pogba na tej pozycji to nie jest zbyt dobry pomysł.

0

@barcowy1899 Dla mnie kimś takim mogł by być Isco ale to nie realne.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?