La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj. By Użytkownikom La Rambli ułatwić korzystanie z tego działu w zgodzie z regulaminem, stworzyliśmy dla Was Kodeks La Rambla. To zbiór sugestii i wskazówek, które pozwolą Wam poruszać się po La Rambli bezpiecznie, bez narażenia na blokadę konta. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z Kodeksem!

La Rambla

Online: 914 Culés

70

Hiszpanie lubują się w statystykach, dzisiaj Ćwiąkała mówił, że Pique popełnił w tym sezonie najwięcej błędów doprowadzających do utraty bramki w całej La Lidze. Chciałbym zobaczyć takie statystyki z El Clasico, mam wrażenie, że nikt tyle goli w tych meczach nie zawalał co Ramos. Dla mnie to jest najbardziej przereklamowany obrońca na świecie, którego opinię strasznie przekłamują strzelane przez niego bramki.

6

@Uukasz_93 To jest niesprawiedliwe że jak Pique popełnia dużo błędów to wszędzie się o tym mowi, a jak w zeszłym sezonie nie popełnił w lidze ani jednego błędu indywidualnego prowadzącego do utraty bramki (oficjalny profil La liga na tt o tym poinformował) to w Polsce nigdzie się o tym nie wspominało.

konto usunięte

1

@Eleri Myślę, że Pique ma w to wywalone także nie przejmujmy się tym, niesprawiedliwość zawsze będzie :)

0

@Uukasz_93 Obiektywnie patrząc, Ramos zawalił jedną bramkę, Trzy Casemiro, brak krycia. No i jedną Varane. Ale ogólnie, cała obrona Realu ssie.

« Powrót do wszystkich komentarzy