La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1431 Culés

konto usunięte

5

Mimo, ze lubie Dembele, to jednak wole ogladac ciezko pracujacego Rafinhe niz Francuza.
Rafinha ma umiejetnosc, podazania za akcja. Arthur zgubi pilke i nagle pojawia sie Rafa by ja przejac. Cou pod presja przyjmie pilke za daleko, Rafa jest tuz za nim. Rewelacyjna gra w pressingu i umiejetnosc wychodzenia spod niego, na pewno wynagradza na brak szybkosci raz blysku jakie ma Dembe.
Oczywiscie nie mozna robic z Rafy typowego drwala bo pilka operuje bardzo dobrze i sadze, ze wlasnie posadzil na lawce Dembe a w szczegolnosci Malcoma na bardzo dlugo.

0

@El dominatore Ogolnie francuzowi powinni pokazywac nagrania jak o piłke walczy Suarez czy wlasnie jak piszesz Rafa, Dembele zas w odbiorze gra jakby na alibi, bardzo lubie mlodego francuza ale moja sympatia i wiara w niego zanika powoli i jak zawsze go bronilem tak chyba po tym sezobie bede spodziewal sie jego transferu

0

@El dominatore Podzielam Twoje zdanie, w meczu z tak ważnym przeciwnikiem nie moglibyśmy sobie pozwolić na głupie straty i indolencję w defensywie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?