- Strona główna
- La Rambla
La Rambla
Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.
La Rambla
Online: 1401 Culés
Gorące dyskusje
kodi77
177
Córeczka odeszła mi rok temu więc dzisiejszy dzień ojca boli podwójnie ale mam nadzieję że z... » Czytaj dalej
31 odpowiedzi
Conradxc
7
Messi 3 bramki z Algierią (iksDE): wOoOoOWoowowowow kOsMiTaRonaldo 2 bramki z Uzbekistanem: żodyn... » Czytaj dalej
38 odpowiedzi
Deathwing112
13
Zmieńcie program na Kanał Zero. Słuchajcie co ten lekarz mówi. Przecież to powinien być... » Czytaj dalej
40 odpowiedzi
Media
Sonda
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
Online: 1401 Culés
6
Chumi trenuje z pierwszą drużyną.
A więc zostanie powołany. Liczę także na powołanie Alenii.
0
@ViscaBarca123 Nie zostanie powołany :D
0
@FCB24 O kim mówisz? O Chumim czy Alenii?
0
@ViscaBarca123 Znaczy Aleni to ja nawet nie brałem pod uwagę, bo to wiadomo że zostanie w rezerwach do czerwca, przecież musi złapać rytm meczowy :D miałem na myśli Chumiego
8
@FCB24 Czasami aż szkoda czytać jakie Ty głupoty wypisujesz. Już wiesz, że zostanie w rezerwach do czerwca i już wiesz kto zostanie powołany.
Chumi na 100% dostanie powołanie na jutro.
0
@ViscaBarca123 Alena powinien dostac powolanie na Inter. Moja opinia.
7
@Rewolucja123 Alena powinien dostawać powołanie co mecz, bo Rafinha i Denis to amatorzy. To moja opinia.
0
@Bartek22 I zacznie dostawac po klasyku.
0
@ViscaBarca123 Ty to genialne komentarze zawsze piszesz. Tak wiem, tylko idioci nadal wierzą, że Alena będzie powoływany w tym sezonie. Ja tylko mam nadzieję, że jak Chumi nie dostanie powołany to nie zaczniesz usprawiedliwiać Valverde
0
@ViscaBarca123 Lepiej niech nie powołuje Alenii. Jak ma przesiedzieć cały mecz na ławce to niech lepiej zagra w Barcy B. Chyba że jedno nie wyklucza drugiego
0
@FCB24 I cyk banik.
0
@Rewolucja123 Ciekawe za co, napisanie prawdy???
0
@FCB24 Obrazanie osob trzedich. A i Valdek postawi w najblizszym czasie na Chumiego i Alene, ciekawe co bedziesz wtedy pisal?
0
@Rewolucja123 Już teksty typu że Valverde postawi na kogoś w najbliższym czasie czytałem w zeszłym sezonie. Tak postawił, ze Alena już można nazwać legendą klubu
0
@FCB24 Sorry, jak nie masz xierpliwosci, to daleko nie zajdziesz