La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1380 Culés

0

Pytanie dla fanów wrestlingu: jak myślicie, jak się skończy ta cała sytuacja z Bullet Club Elite? Dołączam do WWE w przyszłym roku? Co roku jest o tym głośno, ale tak jak teraz to chyba nigdy

konto usunięte

0

@FCB24 Powiem tak, jak to BC lubi trollować, ale z drugiej strony mogą dołączyć, jakbyś nie wiedział, to w szatni NJPW jest napięta sytuacja przez prezesa który amerykanizuje New Japan i zawodnicy typu Tanahashi czy Naito są wściekli ,

0

@Chwytliwy wiem, ze BC tak ma, ale to już byłby wyższy poziom trollingu. Po za tym Bucksi już zbyt młodzi nie są, a jak chcą być uważani za najlepsi w historii, wiedzą, że muszą chociaż 2-3 lata w WWE spędzić, a Omega też jest na włascicieli NJPW wkurzony

konto usunięte

0

@FCB24 Ale oni nie muszą udowadniać w WWE że są mega, teraz rynek się zmienił i przejście do WWE nie jest konieczne, poza tym ja boje się że WWE mogłoby ich zepsuć, Vince, jakoś zbytnio indy nie ogląda

0

@Chwytliwy All In zrobiło swoje, ale jednak co WWE to WWE. Ale Vincent po tych galach w Australii i Arabii ma na tyle hajsu by ich zatrudnić. Nie po to by dorównać poziomem, ale by osłabić NJPW

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?