La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 837 Culés

1

Tu nie jest wina trenera. My poprostu jesteśmy słabi. Przez ostatnie lata zaklamywaliśmy rzeczywistość a nasze miejsce jest w dywizji C może B. Nie mamy zawodników żeby sklecić pierwsza jedenastkę. Wczoraj wyglądało to tak samo jak w Argentynie. Podac do Lewego może coś zrobi. Każdy zawodnik który był ważnym ogniwem za trenera Nawalki zanotował regres.
Nie ma co sie oszukiwać i każdy awans na duza imprezę traktować jako cud i święto.

3

@rafik300010 Wiesz, no po tych dwóch latach ludzie myślą, że to tak już na długie lata zostanie i chyba taki Janusz nie bierze pod uwagę, że niektórzy już mają swoj wiek i też forma się zmienia a że nie ma u nas w kraju z czego robić sukcesów w piłce to co tam....wymagajmy wygranej w każdym meczu. To tak jakby w Leicester wymagałliby co roku LM. Pewnie znowu będzie biadolenie o szkoleniu i innych treningach jak to jest w zwyczaju gdy źle idzie.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?