La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1175 Culés

2

Brak Piątka i wejście Jędzy to 2 rzeczy, których nie mogę zrozumieć.

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 A po co Piątek? Skoro jest lepszy Lewandowski?

0

@gradzik Po to, że obok gra jeszcze gorszy Milik? :P

1

@MesQueUnClub_87 Milik formy w reprezentacji nie ma od co najmniej dwóch lat. W dzisiejszym meczu kopie się po czole, a Bomber, o którym rozpisuje się prasa we Włoszech i na świecie siedzi cały mecz na ławce. Mało tego w końcówce meczu wchodzi Jędza. Czy to ze mną jest coś nie tak?

konto usunięte

0

@MesQueUnClub_87 Lewy z Piątkiem nie powinni występować razem. Piątek to typowy egzekutor i potrzebuje po prostu piłek, ma wysoką skuteczność. Milik może grać trochę niżej, fajnie rozprowadza kontrataki.

0

@gradzik Na EURO 2016 w meczu z Irlandią udało mu się wykorzystać jedną sytuacje z kilku idealnych, takie pudła co on na tym turnieju walił to aż niemożliwe jest, później już było tylko gorzej, tracił głupio piłki przy wyprowadzaniu kontrataku, albo za wolno się decydował albo niedokładne podanie, które wszystko psuło, zero przeglądu pola więc o jakim fajnym rozprowadzaniu kontrataków mówisz? że o wykończeniu już nie wspomnę, gość nie jest w stanie ucelować w bramkę z 11 metrów, smutne, ale prawdziwe.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?