La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1188 Culés

konto usunięte

0

Co do BVB, widzę Favre zaczyna tam coraz lepiej ogarniać tą ekipę, i bardzo się z tego cieszę, bo w BVB drzemie wielki potencjał, dodajmy że chyba mają jedną z najlepiej zagospodarowanych kadr w niemczech, bo nie oszukujmy się, Bayern ma tylko mocną pierwszą jedenastkę, ale ławka to tragedia, natomiast w BVB wszędzie można kogoś praktycznie wrzucić(no oprócz napastnika, bo tylko Paco to rasowa 9) i jakoś wielkiej różnicy nikt nie poczuje, jak dzisiaj np wszedł Dahoud to gra BVB się wręcz zmieniła o 180 stopni, tak samo Sancho za Pulisića, i bardzo na plus przede wszystkim Hakimi, to powinien być ten zawodnik co zacznie godnie zastępować Piszczka, no cóż, oby BVB się nie zatrzymało i wreszcie przerwało tą hegemonię tonącego Bayernu

0

@Chwytliwy Go Hertha :D

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?