La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1541 Culés

0

Tak na temat Pique. Z Girona wydawalo sie, ze juz moze grac tylko lepiej, to czerwo Lengleta wszystko zepsulo i potem doszlo do nieporozumienia z Busim, przy drugim golu troche zle ustawiony nie zdazyl uratowac sytuacji, ale Umtiti tez truchtal sobie zamiast wspomoc. Z Leganes gral przyzwoicie, az e koncu padl gol i potem asysta Pique pierwsza klasa. Nie wiem co o tym myslec. W obu meczach zrobil babole i tak jakby sie podlamal potem. A co wy sadzicie? Moze problemy z glowa ma Pique po popelnieniu bledu, ktory kosztujw nas golem, czy cos innego?

0

@Rewolucja123 widać że myślami jest poza boiskiem, za kryminał który odwalił przy drugiej bramce Leganes powinien dostać ciepłe miejsce na ławce albo na trybunach żeby przemyśleć czy mu sie jeszcze chce grać, jeśli dzisiaj wyjdzie w podstawie i znowu zawali, uznam że Ernesto robi to specjalnie by go zniszczyć psychicznie :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?