La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1599 Culés

5

Tak zupełnie na chłodno chciałbym odnieść się do wczorajszego meczu, a raczej do tego, że dopiero wczoraj większość osób związanych z Barcą przestała bagatelizować nasze problemy. Owszem, bardzo szkoda pięciu punktów które nam uciekły jednak ja zauważam tu pozytyw- to dopiero początek sezonu i jakoś szczególnie nam to nie zaszkodziło. Do sedna- mamy problem, i to duży. Nie mówię o gubieniu punktów z średniakami czy jakimiś jaśkami, których powinniśmy klepać jak chcemy. Nasz problem ciągnie się już od początku pracy Ernesto. O ile na początku gra wyglądała w miarę przyzwoicie, tak z każdym miesiącem było gorzej i ta tendencja utrzymuje się do teraz. Zgadzam się z tym, że wyniki były na poziomie, jednak tak zachowawczy i naiwny styl boli mnie najbardziej jako kibica. W moich oczach ta drużyna jest po prostu słaba mentalnie, niezmotywowana, brak jej polotu i głodu gry. Jednak chciałbym skupić się na NAJWIĘKSZYM problemie. Ernesto nie jest złym trenerem, po prostu nie wyciąga żadnych wniosków ze swoich błędów. Żadnych. Pomijam już akcje takie jak ostatnio z "dogrywaniem" do połowy z Gironą bo to oczywiste- nawet ja oglądając mecz z ojcem, powiedziałem mu, że jeśli nie wpuści zaraz stopera to źle się to skończy i tak było. Zaraz ktoś zacznie mnie jechać tekstami "ekspert Rambli" ale taka jest prawda- w wielu tematach część z nas tutaj ma po prostu rację. Wracając- moim zdaniem nasza drużyna jest po prostu źle zarządzana taktycznie i mentalnie. Nawet za czasów gdy naszą drużynę prowadził (chwilowo) Jordi Roura widać było większe zaangażowanie. No sorry, ale zadowalać się 1-0 i podawać sobie piłkę tak po prostu to nie jest Barca. I to nie jest jeden mecz- to się ciągnie od dawna. Pada bramka na 1-0 i nagle Barcy odcina prąd albo po prostu takie są zalecenia, żeby się nie wysilać. Niektórzy tłumaczą to długim sezonem, jednak im od razu mówię, że da się zapie*dalać cały sezon. Liverpool. Da się? Da się? Wcześniej identycznie wyglądał Dortmund Kloppa. O ile bardzo szanuję pracę Valverde, tak jeśli nie zacznie logicznie myśleć, tak od następnego sezonu powinniśmy zastanawiać się nad zmianą trenera. Trzeba sobie to powiedzieć szczerze- w tak wielkim klubie nie można popełniać tak kuriozalnych decyzji czy prowadzić drużynę w tak zachowawczy sposób. Pozostaje nam czekać na to co będzie dalej jednak wydaje mi się, że nie zanosi się na poprawę, ponieważ te samy ww. błędy są powielane cały czas.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?