La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1672 Culés

konto usunięte

1

Jak myślicie Roma zwolni di francesco? To co grają w tym sezonie to patologia.

63

@MarioVeB! Czyli w końcu jednak spuchli.

konto usunięte

0

@macio_944 Kompletnie dzień, a noc jak się porowna ich do zeszłego sezonu.

Jedyne co ich tłumaczy to przebudowa drużyny ,a nowi gracze nie dają tyle jakości póki co.

konto usunięte

2

@MarioVeB! Jaka przebudowa? Nazywajmy rzeczy po imieniu, przez ostatnie dwa sezony wyprzedali pół składu i zostali z totalnie niezgraną drużyną złożoną z graczy niedoświadczonych, albo kompletnie bez formy. Transfery, oprócz bramkarza, to totalne wtopy i łatanie ran postrzałowych za pomocą plastra. Roma jest traktowana jak zwyczajny biznes, więc nie ma co oczekiwać od nich wyników sportowych. Moim zdaniem nie ma tu winy Di Francesco. Żaden trener nie poradzi sobie na dłuższą metę w takiej patologii.

1

@MarioVeB! Zwolnią go, ale myślę, że i pozycja Monchiego jest zachwiana. Kibicom Romy nie podoba się, jakich zawodników kupił i kogo sprzedał (Radja i Strootman, czyli kluczowi gracze tamtego sezonu)

konto usunięte

0

@damianex10 Mam kolegę zapalonego kibica Romy i własnie sprzedaż wymiennej dwójki bardzo go zabolała. Przez co Monchi nie należy do jego ulubieńców.

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?