La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1168 Culés

1

Francja się nie liczy?
Jeśli wygrają z nami, a także z Argentyną, a my przegramy z Serbią i mamy taki sam bilans- 5-3. Dalej liczymy punkty:
Na chwilę obecną
Polska 16
Francja 12
Przy dwóch wygranych Francji za 3 punkty spychają nas na 3. miejsce. Następnie przechodzimy do klasyfikacji 2.miejsca:
W grupie E:
Rosja- 2 lub 3 porażki[mecz z Włochami]
W grupie F:
Bułgaria/Iran- 2 lub 3 porażki[mecz z USA]
W grupie G:
Słowenia 2 lub 3 porażki[mecz z Brazylią]
W grupie H:
Francja 3 porażki

Kiedy doliczymy, że Francja ma 3 porażki za punkt, to najprawdopodobniej wyprzedziłaby zarówno Bułgarię, jak i Słowenię. Będą bić się z nami o każdy punkt... Zamiast zatrzasnąć im drzwi, to my otworzyliśmy je na oścież.

0

@Pressinho Oczywiście że się liczy ale niektórzy fachowcy na tej stronie już twierdzą, że się nie liczy.

0

@bodzio10 Tak to jest jak się Polsatu słucha... My dzisiaj graliśmy z Kanadyjczykami, Australijczykami czy jak im tam było?

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?