La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1417 Culés

0

Przyzwyczailiście się do tych nowych strzałów po ziemi w 19 FIFY? Jakbym miał teraz wrócić do 18 to bym się chyba pochlastał

0

@sebo939 Ale te strzały już nie są takie dobre jakw 18 :D

0

@Bamek94 nie są tak dobre ze względu na to że naciskałeś 2 razy strzał i leciał szczur po ziemi, tutaj trzbea nacisnąć LB/RB lub L1/R1 razem ze strzałem i w zależności od tego jak długo przetrzymałeś to piłka leciała albo do bramki albo w pizdu daleko, jednak jak masz dobry timing to z reguły nie ma bata żeby nie wpadło, Neuer, De Gea wpuszczają mi te strzały pomiędzy nogami tak często że śmiać mi się z tego chcę, mam nadzieje że to w pełnej wersji usprawnią tak samo jak to że większość akcji AI przeprowadza skrzydłami, zacząłem podwajać na boku, i po przejęciu kontra i jestem sam na sam z bramkarzem...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?