La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1154 Culés

9

Sergio Ramos stwierdził w rozmowie z ESPN, że Modrić zasłużył na to trofeum. –Wierzę, że zadecydują osiągnięcia na boisku, a nie marketing i „nazwisko” – czym Ramos wyraźnie uderza w Cristiano Ronaldo, który odszedł latem z Realu Madryt.

- Luka jest świetnym przyjacielem i znakomitym zawodnikiem. Jest jednym z nielicznych graczy, który (jeśli wygra) sprawi, że będę tak szczęśliwy, jakbym to ja wygrał złota piłkę – dodał Ramos.

Jestem pod wrażeniem tego, jak Ramos bardzo potrafił zmienić zdanie. Zachowuje się jak straszna szuja...

0

@liberoFCB A mówią że to Ibrahimović jest chamski i nie szanuje byłych kolegów z zespołu. . A Messiego wychwala pod niebiosa ,Ramos to Ramos brak pokory i szacunku

0

@liberoFCB Ja myślę, że od dawna Ronaldo działał wszystkim na nerwy, ale każdy siedział cicho, bo to była gwiazda zespołu i nie mógł nic powiedzieć. Teraz Real może być jeszcze lepszy. Ramos pewnie uważał tak od kilku lat, a teraz może spokojnie powiedzieć co myśli. A w duchu pewnie wie, że Messi jest najlepszy. Może i tego od niego się niedługo dowiemy. Kto wie.

0

@liberoFCB To, że Ramos z Ronaldo mieli konflikt jeszcze w szatki, nie jest żadną tajemnicą

0

@Bykunn To prawda, ale skoro potrafil siedziec cicho caly czas, powinien sie zachowac i teraz nie gadajac w taki sposob...

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?