La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1583 Culés

22

Oglądając mecze Barcy z udziałem Messiego i patrząc na jego podania, zawsze mnie zastanawia, jakim cudem on ma tak mało asyst (mało w sensie jak na tyle wykreowanych szans)?! Przecież te jego podania gubią zazwyczaj całą obronę rywali, a po naszej stronie zawsze ktoś strzeli nie tak jak trzeba. Już zaczynam się zastanawiać nawet czy one nie są po prostu zbyt dobre i jest zbyt prosto przez co zbyt trudno :)

2

@stysiek Ponieważ nasi piłkarze, w szczególności Suarez marnują jego podania.

1

@BarcaInfo No właśnie chodzi o to, że nie tylko Suarez. On oczywiście najwięcej ale inni też. Gorsze podania od innych zamieniają często na bramki, a te piłki od Messiego które byłyby genialnym asystami są seryjnie marnotrawione jakby dopadał ich jakiś paraliż :)

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?