La Rambla

Witaj na La Rambla
Witamy na La Rambla, gdzie dyskusje toczą się całą dobę! La Rambla to dział stworzony specjalnie dla zarejestrowanych Użytkowników FCBarca.com. Zapraszamy do rejestracji oraz dyskusji nie tylko o Barcelonie i nie tylko o piłce nożnej. W tym dziale obowiązuje regulamin serwisu FCBarca.com, który znajdziecie tutaj.

La Rambla

Online: 1407 Culés

konto usunięte

0

A ja ciekaw jestem opinii forum na temat Vidala. Jestem świadom,że wchodzi tylko na końcówki i,ze jest to dopiero poczatek sezonu,ale zapytuje ,czy rzeczywiście jest on przydatny dla druzyny. W tych szansach, których dostał mam wrażenie ,że nie bardzo może odnaleźc sie na boisku, mało mial przechwytów, kreacji akcji tez nie było za wiele.Czy trzeba jeszcze poczekać z oceną?

1

@Gomola Wstrzymalbym się od oceny. Chcialbym zobaczyc fo od 1 minuty. Ale fakt obecnie ciężko mu się odnaleźć ale to wkoncu Barcelona :)

konto usunięte

0

@Gomola Na pewno wejście takie jak Paulinho to nie jest. Dyskretne lekko mówiąc

konto usunięte

0

@Janiama Mam dokładnie takie samo odczucie. Jakimś wielkim fanem tego transferu osobiscie nie byłem,a Vidal mial w jakims stopniu zastąpić Paulinho,ale rzeczywiście mozna sie jeszcze wstrzymać z generalną oceną

« Powrót do wszystkich komentarzy

Media

Sonda

Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?